FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

[S] Pojazdy Pancerne Armii Czerwonej 1939 -1945 (za 10zł) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Piotrek_EPKK
User

Przeczytał: 125 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 2:53, 11 Gru 2019 Powrót do góry

Na Mikołaja otrzymałem świetną książkę autorstwa Davida Portera "Pojazdy Pancerne Armii Czerwonej 1939 - 1945". Sęk w tym, że posiadam już taką w biblioteczce i druga nie jest mi potrzebna. Książka kosztowała 10zł i za tyle sprzedaje, widzę że na Empiku stoją po 26zł, więc na pewno się opłaca.

Co do samej pozycji to jest rewelacyjna. Pamiętam, że jaką ją (przypadkowo) kupiłem to za jednym posiedzeniem przeczytałem. Jednak walorem niezaprzeczalnym są świetne plansze z czołgami i innymi pojazdami. Można poznać malowania, oznaczenia i porównać np z wypustami Modimo. Prócz informacji o samych czołgach (np. T-34, IS-2) i dział samobieżnych (ISU, SU) znajdziemy też dział poświęcony Katiuszy z różnymi jej nosicielami czy dział o Lend Lease, gdzie są fajnie spisane różne wozy dostarczane do ZSRR przez aliantów. Dla miłośników tych tematów pozycja obowiązkowa, a cena przyznacie, że śmieszna.

Image

Image

Książka nowa, nieczytana, niezniszczona. Niechże trafi w dobre ręce Smile

Zapraszam po odbiór osobisty lub wysyła w cenie myślę 11zł się uda np InPostem Wink

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Poldi
User

Przeczytał: 117 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:31, 11 Gru 2019 Powrót do góry

Biorę, poszło PW

Dziękuję Smile

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu